Herkesin aklında ev alma fikri var..

 

 

Peki Kayseri’de;

 

*YATIRIM DEĞERİ YÜKSEK
*GETİRİSİ FAZLA
*FİYATI KÜÇÜK, KAZANCI BÜYÜK
*TRAMVAY GÜZERGAHINDA
*ÜNİVERSİTELER ORTASINDA
*ERGONOMİK,
*HERKESE ve HER KESE’ye UYGUN EVİ KİM YAPAR?

TABİKİ GARANTİ KONUT


SEL YAPI GRUBU, 1999 yılından bu yana Kayseri’de yüzlerce farklı projeye imza atmış ve bunun sonucunda da binlerce kişiyi daire sahibi yapmış ve halen de yapmaya devam etmektedir. Bu projelerden Talas Evleri Anayurt’da üniversiteler ortasında yapımı ve satışı devam eden yatırım değeri yüksek 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, Sümer Bölgesi’nde Lüks dairelerin yer alacağı Sümer Hukuk Kent ve hemen yanında Home Ofisler, Yıldırım Beyazıt bölgesinde konforlu 3+1 ve 3,5+1 daireler, Yeni Stadyum bölgesinde 97 m2 den 160 m2’ye kadar değişen aralıklarda daire bulmanız mümkün.
Bu projeler Yeni Stadyuma, Tramvay güzergahına, Büyükşehir Otobüs Terminali’ne yakın konumuyla dikkat çekiyor. Firmanın ayrıca Erkilet Bölgesi’nde de 170 ve 120 m2 projesi mevcuttur.

Turizm alanında da projeler üreten Sel Yapı Grubu 2011 yılında temellerini attığı ve 2013 yılı sonlarında tamamlanması planlanan Kozza Termal’de inşaatlar hızla devam ediyor. Nevşehir Kozaklı’da hayata geçecek proje hisseli gayrimenkul olarak satışa sunuluyor. 10’ar günlük dilimler halinde satılan Kozza Termal Tatil Sitesi’nde 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Binlerce insanı daire sahibi yapan binlercesini de tatil keyfiyle buluşturan Sel Yapı Grubu binlerce kişi için iş kapısı oldu. Bünyesinde 1500’ü aşkın çalışanı bulunan firmanın Türkiye’nin 14 farklı noktasında ve Yurt dışında da Almanya merkez olmak üzere Hollanda ve Fransa’da da tanıtım ofisleri bulunuyor.